Rodinné centrum Žirafa
Naše logo
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 99
· Nejnovější člen: Darina
Vítejte
Vítáme Vás na internetových stránkách Rodinného centra Žirafa v Hradci Králové. Po registraci na našich stránkách Vám budou zasílány všechny novinky a změny v našem centru. Centrum má nyní nově i facebook.
STÁTNÍ SVÍTEK
Další informace a sděleníVe středu 28.září se nekonají žádné pravidelné akce z důvodu státního svátku. Ve čtvrtek se na Vás opět těšíme.
HLÍDÁNÍ DĚTÍ
Informace k pravidelným aktivitámJíž tento čtvrtek 29.září proběhne v RC Žiraf HK od 9:00 do 12:00 první pravidelné hlídání dětí v tomto školním roce. Nutné přihlásit se předem na zirafahk@seznam.cz. Kapacita míst omezena. Více informací v levé části stránek.
KROUŽEK PRO ŠKOLÁKY "VŠEUMĚLKY"

NOVÝ KROUŽEK PRO ŠKOLÁKY "ROSA"
Informace k pravidelným aktivitámJiž příští týden začíná nový kroužek pro školáky "ROSA". Přijďte se podívat na první ukázkovou hodinu zdarma. Zájemci se mohou hlásit na tel. 605 453 632 nebo zirafahk@seznam.cz


Šikulky
Již v úterý 27.9. se můžete opět těšit v našem centru na tvořivý kroužek pro nejmenší "ŠIKULKY A MAMČA POKEC". Děti od 1,5 roku si mohou jednoduchou formou vyrobit sovičky. Maminkám rádi zdarma uvaříme kávu či čaj. :-)


DĚTSKÁ BURZA
Informace k jednorázovým aktivitámA opět je to tu. :-) Můžete se v našem centru těšit na DĚTSKOU BURZU podzimních a zimních dětských věcí, sportovních potřeb (kola, lyže, běžky, kolečkové brusle), hraček, autosedaček atd. Každoročně v našem centru 2x za rok nabízíme k prodeji více jak 4.500 položek. Maminky zde mohou prodat či nakoupit během 2 dnů za bezkonkurenční ceny věci pro své mrňousky. Občas se k nám dostanou i těhotenské kousky. Dobře se zde nakoupí kojenecké a batolecí věcičky. Kočárky a větší věci můžete nafotit a donést inzerát.

Burza proběhne:
Pondělí 10.10.2016 PŘÍJEM věcí 14,45 - 17,00 hod.
Úterý 11.10.2016 PRODEJ 9,00 - 16,30 hod.
Úterý 11.10.2016 VÝDEJ neprodaných věcí 18,30 - 19,45 hod.

KDE:
KS Médium, Jana Masaryka 605, Moravské Předměstí, Hradec Králové 12, naproti OD FUTURUM
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY, kteří by nám pomohli s organizací burzy. Pomoc je bezplatná. Nabízíme přednostní nákup věcí, prodej věcí bez všech poplatků. Děti je možné vzít s sebou. K dispozici je herna. Zájemci se mohou přihlásit o více informací na tel 605 453 632. Stačí jen zaslat sms zprávu“ Mám zájem o pomoc při burze“ a zavoláme vám zpět.
BEZPLATNÁ PERSONÁLNÍ PORADNA
Informace k pravidelným aktivitámVe čtvrtek 6.října proběhne od 9:00 do 10:00 BEZPLATNÁ PERSONÁLNÍ PORADNA. Hradí se jen 50,-Kč pobytné. Více informací v levé části stránek.
PODZIMNÍ PRÁZDNINY
Informace k jednorázovým aktivitámV levé části stránek najdete přehled nabídky na podzimní prázdniny pod Příměstské tábory.
CVIČENÍ MIMINEK
Informace k pravidelným aktivitámV pondělí 19.9 mělo začít CVIČENÍ MIMINEK. Omlouváme se, ale z důvodu hospitalizace lektorky v nemocnici bude začátek posunut. O přesném termínu budeme informovat. Děkujeme za pochopení.
KAM SI PŘIJÍT POHRÁT S DĚTMI
Další informace a sděleníRC Žirafa HK Vám nabízí prostor, kam si můžete každý den ve vyhrazeném čase přijít pohrát. Mimo tyto časy se v herně konají pravidelné akce. Jejich přehled najdete na www.zirafahk.cz. Prostor naší herny je plně vybaven (stoly, židličky, židličkou na krmení, přebalovací pulty, nočníky, varnou konvicí, CD přehrávačem, nádobím, materiálem na malování, hračky, v kuchyňce mikrovlnná trouba, lednice atd.) a splňuje veškeré hygienické požadavky dle vyhlášky č. 410/2005 Sb. Za poplatek 6,-Kč si můžete uvařit kávu či čaj.
Klíče od herny jsou k zapůjčení na vrátnici. Při návštěvě herny se, prosím, zapište do sešitu, který dostanete na vrátnici společně s klíčem od herny. Peníze vhoďte do červené pokladničky na stole.
Dodržujte prosím pořádek, po vašich dětech přijdou další.
Peníze jsou použity na provoz herny, proto děkujeme za zaplacení!

Více informací na tel.: +420 605 453 632, zirafahk@seznam.cz
Poplatek: 40,- Kč/dítě bez časového omezení, 60Kč/ sourozenci
Najdete nás na adrese: Jana Masaryka 605, 500 12 HK – naproti OC Futurum, KS Médium

V tomto čase si můžete přijít pohrát do herny:
PÁ (16.9.) od 12:30 do 20:00
PO ( 19.9.) od 13:30 do 20:00
ÚT (20.9.) od 11:00 do 17:00
ST (21.9.) od 12:30 do 16:30 a od 17:30 do 20.00
ČT (22.9.) od 8:00 do 20:00
PÁ (23.9.) od 12:30 do 20:00

Činnost Rodinného centra Žirafa HK, z.s. je podporována Statutárním městem Hradec Králové a Královéhradeckým krajem.
KONDIČNÍ CVIČENÍ
RC Žirafa HK pro vás v letošním roce naplánovalo ve spolupráci s Janou Vavřinkovou

PODPŮRNOU SKUPINU KOJÍCÍCH MAMINEK
Informace k jednorázovým aktivitámRodinné centrum Žirafa HK nabízí ve spolupráci s Andreou Nedvědovou . Je nutné se přihlásit předem.


PODĚKOVÁNÍ ZA FINANČNÍ DAR
Další informace a sděleníDěkujeme panu Milanu Juhászovi, majiteli Juhasz Logistic s.r.o., za sponzorský dar pro naše centrum ve výši 20 tisíc Kč. Juhasz Logistic nabízí komplexní služby v oblasti dopravy vnitrostátní, zahraniční v rámci EU i mimo ni. Firma je schopna zajistit přepravu malého balíku od 1kg až po 38 europalet do 25t.
Bližší informace: www.juhaszlogistic.cz, info@juhaslogistic.cz, tel. 774 87 17 16
DĚKUJEME !

NOVÉ BEZPLATNÉ PORADNY
Informace k jednorázovým aktivitámZ pravidelných akcí jsme pro Vás připravili nově PRÁVNÍ PORADNA (od 7.1.) a PERSONÁLNÍ PORADNU (od 28.1.), kdy se můžete přijít poradit s odborníky. Poradenství proběhne 1x za měsíc, poradenství je ZDARMA, poplatek za vstup 50Kč, v ceně je i hlídání dětí. Více informací naleznete v levé části stránek.
KROUŽEK PRO DĚTI S DYS
Informace k pravidelným aktivitámV letošním školním roce jsme pro vás připravili nový kroužek DYS KLUBÍK - poradna pro děti se SPU (specifickými poruchami učení) - nejen pro rodiče dětí, které již mají diagnostikovanou některou ze SPU, ale i pro rodiče, kteří si myslí, že by se SPU mohly týkat i jejich dítěte. Více informací v levé části stránek.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Spolupracujeme
PODPORUJÍ NÁS:
DOPORUČUJEME:


Pěkný den
Školské zařízení
Mateřská centra


FACEBOOK:
Facebook


Rodinné centrum Žirafa HK, z.s. - netfirmy.czMateřská centra - netfirmy.cz